Maj 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Skup i sprzedaż palet – Europalety Poznań

Paleta, posiadająca cztery wejścia, nazywana jest europaletą. Europaleta posiada banalne prostą konstrukcję – bloki złączone deskami, po bokach oraz na środku. Tak skonstruowana europaleta daje dwa otwarte wejścia oraz dwa zamknięte, czyli takie, które zlokalizowane są pomiędzy deskami. Paleta euro nie jest złą paletą. Jej wymiary określa się jako standardowe i wynoszą 1200 x 800 mm, dlatego też europaleta pasuje do większości magazynów czy hal różnej wielkości, które lokalizowane są w wielu miejscach Europy i projektowane są specjalnie pod te uniwersalne europalety.

Waga palety euro to ok. 25 kg, a jej nośność jest uzależniona od sposobu jej rozładunku. Głównie udźwig palety waha się pomiędzy 1000 a 1500 kg. Jednak przy specjalnych okolicznościach, może wynosić 4000 kg. Dzieje się tak, gdy miejsce jej położenie nie zmienia się. Europalety posiadają standardowe wymiary, ponieważ stosuje się je w automatycznych magazynach, a obsługuje najczęściej wózkiem widłowym. Inną zaletą europalet jest również maksymalne wykorzystanie miejsca w samochodach ciężarowych lub kontenerach morskich, którym są transportowane.

Najlepsze palety euro Poznań – tylko Tefra

Tefra jest rodzinną firmą założoną w Poznaniu. Wiele lat działalności na rynku pozwoliło zdobyć jej duże doświadczenie. Silna marka, którą Tefra sobie wypracowała, okazała się kluczem do zdobycia zaufania dużych klientów, np.: Fawor, Cermag czy Hendi. Firma jest bardzo elastyczna, a szerokie kontakty w Polsce oraz Unii Europejskiej sprawiają, że Tefra jest liderem w handlu paletami.

Poznańska firma potrafi dostosować się do wymagań klientów. Tefra otwarta jest na wszelkiego rodzaju pomysły oraz współpracę. Fachowy personel, który działa w firmie cechuje szeroka wiedza oraz gwarancja fantastycznego kontaktu z klientem. Tefra Poznań to szeroka oferta skupu i sprzedaży palet drewnianych, palet euro, palet jednorazowych, nadstawek paletowych czy palet przemysłowych.

Europaleta Poznań

Szukając najlepszego towaru, dobrze jest pochylić się nad europaletami Tefry. Nowe palety euro Poznań to gwarancja najwyższej jakości. Palety te posiadają ważne certyfikaty IPPC,nadawany przez Instytut Technologii Drewna w Poznaniu. Ten dokument to potwierdzenie, że warunki techniczno-organizacyjne nie są przeszkodą, by paleta euro wyprodukowana została zgodnie z wymaganiami unijnymi. Nowa europaleta cechowana jest sześcioma znakami. Poza tym są to czyste, jasne oraz suche palety, bez żadnych zabrudzeń technicznych lub chemicznych. Ich udźwig to maksymalnie 1500 kg.

Europalety Poznań używane posiadają klasę I. To towar bardzo dobrej jakości, tak samo jak nowa paleta euro – czysta, jasna oraz sucha. Mimo to, nie posiadają certyfikatu IPPC. Używane palety euro I klasy pochodzą z terenu Unii Europejskiej, czego można dowiedzieć się tutaj: http://www.tefra.com.pl/palety-euro/

Europalety Poznań używane klasa II nie posiadają certyfikatu IPPC. Paleta euro klasa II jest koloru ciemnego lub szarego, czysta oraz sucha. Nie zmienia się jej udźwig – maksymalnie 1500 kg. Wszystkie palety, które dostępne są w Tefra Poznań spełniają wymogi Międzynarodowego Związku Kolejowego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.